Deklaracja dostępności WCAG 2.1

agrafa-architekci.com.pl

Zaktualizowano: luty 2019.

Ogólne

agrafa-architekci.com.pl dąży do tego, aby nasza strona www była dostępna również dla osób niepełnosprawnych. agrafa-architekci.com.pl zainwestowała znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, że jej strona internetowa będzie łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z godnością, równością, komfortowo i niezależnie.

Dostępność na agrafa-architekci.com.pl

agrafa-architekci.com.pl udostępnia UserWay Website Accessibility Widget obsługiwany przez dedykowany serwer dostępu. Oprogramowanie pozwala agrafa-architekci.com.pl poprawić jego zgodność z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu dostępności

Menu dostępności agrafa-architekci.com.pl można włączyć, klikając ikonę menu dostępności, która pojawia się z boku strony. Po uruchomieniu menu ułatwień dostępu poczekaj chwilę, aż menu dostępności zostanie załadowane w całości.

Zastrzeżenie

agrafa-architekci.com.pl kontynuuje starania, aby stale poprawiać dostępność swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwić płynne, dostępne i nieograniczone korzystanie także dla osób z niepełnosprawnościami.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na agrafa-architekci.com.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.